Oferta

W życiu doświadczamy sytuacji trudnych. Z jednej strony bywają one wyzwaniem, czasami jednak wytrącają nas z równowagi, powodując uczucie dyskomfortu. Zazwyczaj w takich momentach radzimy sobie sami, znajdujemy rozwiązania, wykorzystując swoje mocne strony i dotychczasowe doświadczenie, szukamy wsparcia u członków rodziny i przyjaciół. Zwykle to wystarcza. Zdarza się jednak, że czujemy się zagubieni, bezradni, nieszczęśliwi lub samotni. Tkwimy w miejscu, które nie tylko nam się nie podoba, ale które nas męczy, a wewnętrzne zmaganie nie prowadzi już do satysfakcjonujących efektów. Chcemy zacząć robić coś inaczej, ale nie wiemy jeszcze jak.

To właśnie ten moment, kiedy pomocna może okazać się psychoterapia.

Psychoterapia indywidualna

Tematów, które mogą być powodem podjęcia psychoterapii, jest tak wiele, jak wiele jest osób. Często jest to pragnienie, aby czuć się dobrze z samym sobą, spoglądać na siebie z akceptacją i szacunkiem, a w swoim życiu doświadczać więcej emocjonalnego komfortu i spokoju.

Psychoterapia par

Pary zgłaszają się na terapię z różnych powodów. Nierozwiązane konflikty, trudne doświadczenia dotyczące przeszłości (związane np. ze zdradą lub przebytymi traumami) i kryzysowe sytuacje mają wpływ na to, co dzieje się między partnerami.

Psychoterapia rodzinna

Rodziny rządzą się swoimi prawami. Więzi rodzinne są tak silne, że oddziałują na nas niezależnie od wieku, roli życiowej czy momentu rozwoju. Zawsze to, co dzieje się z jednym członkiem rodziny ma ogromny wpływ na pozostałych.

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Eliza Lis 2017
logo